O Pastelovym

Pastelovy Prosecco Van to mobilny bar w niepowtarzalnej eleganckiej odsłonie. To wyjątkowy Piaggo Ape dostosowane do serwowania bąbelków i nie tylko. Nasz Pastelovy wyposażony został w aż cztery krany, co pozwala na jednoczesne serwowanie różnych trunków. Dotychczas najchętniej wybierane Prosecco FRIZZANTE BIANCO, można według uznania zastąpić oferowanymi przez nas winami: białym, różowym czy czerwonym oraz piwem, także bezalkoholowym. Na bazie prosecco przygotowujemy drinki, takie jak: Aperol, Rossini, Hugo czy Bellini.

Pastelovy w pytaniach i odpowiedziach

Ile powierzchni zajmuje Pastelovy Prosecco Van?

Do rozstawienia Pastelovego potrzebujemy 3x2 m. Jeśli chcecie, aby obok Pastelovego powstała strefa chill, która jest w każdym pakiecie, potrzebne jest dodatkowe wyznaczone miejsce do tego.

Jak długo leją się bąbelki z Pastelovy Prosecco Van?

Uzależnione to jest od pakietu na który się zdecydujecie i trwa od 4 do 6 godzin. Przyjeżdżamy zawsze zawsze na 1,5 przed rozpoczęciem, żeby zdażyć przygotować wszystko doskonale na Waszą uroczystość 🥂. Czas ten jest poza ustalonym limitem godzin.

Czy można przedłużyć czas świadczenia usługi podczas przyjęcia?

Oczywiście, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Każda dodatkowa godzina pracy vana to koszt 200 zł brutto.

Czy w momencie gdy skończy się keg można na miejscu dokupić dodatkowy?

Dokładnie tak, zawsze mamy przy sobie dodatkowe kegi tego, co zamówiliście. Szczegółowo opisane jest to w cenniku.

Czy Pastelovy Prosecco Van może stać w środku?

Oczywiście, że tak! Jednak, żeby wjechać do pomieszczenia drzwi muszą być odpowiednio szerokie i wysokie, żeby nie uszkodzić Pastelovego. W sali musimy mieć dostęp do przyłącza energetycznego w odległości maksymalnie 4 m od naszego Pastelovego.

Pastelovy Presecco Van a kieliszki?

To, w czym podajemy alkohol uzależnione jest od pakietu, który wybierzecie. W pakiecie małe, średnie i duże bąbelki znajdują się plastikowe kieliszki do wina (125ml), natomiast w pakiecie wielkie bąbelki znajdują się szklane kieliszki. Cały czas szukamy bardziej eco zamiennika plastikowych kieliszków 🙂

Pastelovy Prosecco Van - lokalizacja?

Paselovy mieszka na pięknych Mazurach 🙂 ale oczywiście lubi podróżować. I tak w zależności od pakietu - małe, średnie i duże bąbelki – dojazd do 50 km od Górkło jest gratis, w pakiecie wielkie bąbelki dojazd do 100 km od Górkło jest gratis. Powyżej tych odległości doliczamy opłatę 1,99 zł/1 km.

Kontakt

van@pastelovy.pl
tel. 881 223 104

Tutaj jesteśmy

Górkło 6,
11-730 Mikołajki